One-on- one & virtual Classes.

Ages 10 +. All supplies included

One-on-one

Students are supplied with a beginners gift basket of supplies to take home.

There will be refreshments & lunch to take home as well for one-on-one students.

  • One-On-One class & Virtual Class

    2 hr 30 min

    $229/$299
  • One-On-One & Virtual Class

    2 hr

    $249/$319
  • You will have a chance bringing out your creative side.

    4 hr

    $499.99

You will love rolling, dipping, & decorating your own personal 6 set of cake pops to take home to your loved ones. All organic recipe flavored to perfection.